Pentagon – czyli największy kompleks biurowy świata

Siedziba Departamentu obrony USA potocznie określenia przez Amerykanów i osoby z całego świata Pentagon – czyli największy kompleks biurowy świata  Pentagonem uznawana jest za największy kompleks biurowy na świecie. Budynek wzniesiono w 1943 roku. Liczy 5 kondygnacji. Wszystkie korytarze tego największego biurowca świata liczą aż 28 km! Jest to wprost niewyobrażalne, ale prawdziwe. Na terenie tego budynku pracuje ponad 23 tysiące pracowników, zarówno cywilnych, jak i wojskowych. Pentagon – czyli największy kompleks biurowy świata  Budynek znany jest osobom na całym świecie z wielu produkcji amerykańskich, szczególnie kina akcji. Zniszczony w wyniku zamachów z 11 września 2001 roku. Odbudowany w przeciągu roku. Pentagon – czyli największy kompleks biurowy świata  Na jego budowę przeznaczono aż 83 miliony dolarów amerykańskich. Nie można także zapomnieć tu o podaniu całkowitej powierzchni Pentagonu, która zajmuje aż 583 akrów, czyli 2,4 km2.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kolory ścian odgrywają ważną rolę w codziennym życiu. Tak samo odpowiednie ułożenie mebli jest istotne jeśli chodzi o poczucie swobody w domu. Nie można nie wspomnieć o dekoracjach i dodatkach, które niewątpliwie umilają mieszkanie. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób sprawić, aby mieszkanie w domu stało się jeszcze przyjemniejsze, to odpowiedź znajdziesz na tej stronie. Warto zgłębiać taką wiedzę, bowiem może ona się okazać niezbędna w codziennym funkcjonowaniu i naprawdę ułatwić takie kwestie jak remont mieszkania czy urządzanie domu, do którego właśnie się wprowadzamy. Każdy może znaleźć coś, co go zainteresuje i będzie niezwykle przydatne w codziennych obowiązkach i działaniach. Dlatego warto czytać jak najwięcej w tej tematyce! stalowe listwy przypodłogowe
Wnętrza – temat, który od dawna mnie interesował. Stworzyć niepowtarzalny i niebanalny klimat w domu – to jest to! Jesli chodzi o wnętrza, to zawsze miałam sto pomysłow na minutę. Teraz dzielę się nimi z czytelnikami mojego bloga. Masa inspiracji, fotografii i porad – to właśnie znajdziesz na moim blogu. Serdecznie zapraszam – z pewnością znajdziesz tam mnóstwo bardziej i mniej szalonych moich pomysłów. Dodatkowo znajdą się również inspiracje z "różnych stron świata i internetu". Myślę, że niejedna osonba może znajdzie coś tam ciekawego dla swojego domku. Przybywajcie i korzystajcie! Serdecznie zapraszam.
Sonda

Jaki styl preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...