Fiolet w sypialni

Sypialnie w nudnych kolorach bez życia to już przeszłość. Fiolet w sypialni  W sypialniane pomieszczenie wprowadza się coraz żywsze barwy. Fioletowy kolor przypominający kwitnące pola lawendy w Prowansji wprawia w przyjemny, relaksujący nastrój. Pośrodku sypialni ustawmy naprawdę duże łóżko. Najlepiej, gdyby było w odcieniu ciemniejszego brązu, ale nie wpadającego w czerń, bo uzyskamy zbyt ciemny efekt. Z obu stron łóżka ustawmy niewysokie szafki w tym samym kolorze. Na obu stoliczkach powinny się znaleźć lampy o prostym kroju z jasnym,

a nawet białym abażurem. Do fioletowych ścian pasuje pościel w tym samy kolorze. Może różnić się odcieniem, albo może też mieć barwę toni morskiej lub błękitu. Fioletową sypialnię możemy też ożywić kolorami tęczy. Różnokolorowe motywy w paski nadadzą wnętrzu bardzo jasny i wesoły charakter. Fiolet w sypialni  Sypialnia przez cały rok będzie stwarzać atmosferę lata. Nawet na ścianach można umieścić pasiaste czworokąty imitujące obrazy. Mogą po prostu zakrywać ślady po obrazach, które tu niegdyś faktycznie wisiały. Jest to dobre rozwiązanie na ich zamaskowanie. Zasłony zastąpmy sznurkami koralików. Powinny być w jednym kolorze, albo najwyżej w dwóch, ponieważ inaczej przytłoczy nas nadmiar kolorów. Koraliki będą migotać odbijając słoneczne promienie. Jeśli zdecydujemy się na ścianę w mocnym kolorze fioletu, sypialnię należy dobrze oświetlić. Przyda się podwieszany sufit, a na nim halogenowe lampy. Fiolet w sypialni  Fiolet to również kolor, który pojawia się wśród barw orientu. Stworzenie egzotycznej sypialni nie jest trudne, a spanie w takim pomieszczeniu to czysta przyjemność.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kolory ścian odgrywają ważną rolę w codziennym życiu. Tak samo odpowiednie ułożenie mebli jest istotne jeśli chodzi o poczucie swobody w domu. Nie można nie wspomnieć o dekoracjach i dodatkach, które niewątpliwie umilają mieszkanie. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób sprawić, aby mieszkanie w domu stało się jeszcze przyjemniejsze, to odpowiedź znajdziesz na tej stronie. Warto zgłębiać taką wiedzę, bowiem może ona się okazać niezbędna w codziennym funkcjonowaniu i naprawdę ułatwić takie kwestie jak remont mieszkania czy urządzanie domu, do którego właśnie się wprowadzamy. Każdy może znaleźć coś, co go zainteresuje i będzie niezwykle przydatne w codziennych obowiązkach i działaniach. Dlatego warto czytać jak najwięcej w tej tematyce!
Wnętrza – temat, który od dawna mnie interesował. Stworzyć niepowtarzalny i niebanalny klimat w domu – to jest to! Jesli chodzi o wnętrza, to zawsze miałam sto pomysłow na minutę. Teraz dzielę się nimi z czytelnikami mojego bloga. Masa inspiracji, fotografii i porad – to właśnie znajdziesz na moim blogu. Serdecznie zapraszam – z pewnością znajdziesz tam mnóstwo bardziej i mniej szalonych moich pomysłów. Dodatkowo znajdą się również inspiracje z "różnych stron świata i internetu". Myślę, że niejedna osonba może znajdzie coś tam ciekawego dla swojego domku. Przybywajcie i korzystajcie! Serdecznie zapraszam.
Sonda

Jaki styl preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...