Ekologiczne domy

Ekologia triumfuje w każdej dziedzinie naszego życia. Eko znaczy zgodnie z naturą. Ekologiczne domy  Bronimy się przed konserwantami w żywności, a na weekend uciekamy za miasto i samochód zamieniamy na rower. W wystroju wnętrz do łask powraca drewno. Meble wykonane z drewna sprawiają, że pomieszczenie staje się przytulniejsze, a równocześnie pozostaje eleganckie. We wzornictwie dominuje styl opierający się na surowości drewna. Modne jest wyposażenie z widocznymi słojami. Kolor musi pozostać naturalny a mebel musi zachować prostotę. W zależności od odcienia brązu do drewnianych mebli pasują różne dodatki. Ekologiczne domy  Meble w jasnym odcieniu doskonale komponują się z wszystkimi odcieniami zieleni, ale szczególnie z tymi jasnymi. Dlatego tak apetycznie wyglądają w połączeniu z barwą limonki. Wnętrze od razu staje się jaśniejsze i bardziej ożywione. Jasne meble pasują do każdego wnętrza. Sprawdzają się w małych pomieszczeniach, które powinny być rozjaśniane. Do najbardziej popularnych jasnych odmian drewna należą: buk, sosna, dąb, brzoza i jesion. Oprócz zieleni pasują do nich wszystkie odcienie szarości i kolory ziemi, włączając w to błękit nieba i złocistą barwę słońca. Do ciemnego drewna doskonale pasuje czerwień i purpura. Stanowią magiczne połączenia z barwami przeciwstawnymi takimi jak krem lub złoto. Niezwykle popularnym ciemnym drewnem jest obecnie wenge, którego intensywny brąz wpada w czerń. O ciemnych meblach możemy myśleć tylko w przypadku, gdy pokój jest dobrze oświetlony. Ekologiczne domy  W przeciwnym razie zamiast szyku uzyskamy efekt ponurości.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kolory ścian odgrywają ważną rolę w codziennym życiu. Tak samo odpowiednie ułożenie mebli jest istotne jeśli chodzi o poczucie swobody w domu. Nie można nie wspomnieć o dekoracjach i dodatkach, które niewątpliwie umilają mieszkanie. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób sprawić, aby mieszkanie w domu stało się jeszcze przyjemniejsze, to odpowiedź znajdziesz na tej stronie. Warto zgłębiać taką wiedzę, bowiem może ona się okazać niezbędna w codziennym funkcjonowaniu i naprawdę ułatwić takie kwestie jak remont mieszkania czy urządzanie domu, do którego właśnie się wprowadzamy. Każdy może znaleźć coś, co go zainteresuje i będzie niezwykle przydatne w codziennych obowiązkach i działaniach. Dlatego warto czytać jak najwięcej w tej tematyce!
Wnętrza – temat, który od dawna mnie interesował. Stworzyć niepowtarzalny i niebanalny klimat w domu – to jest to! Jesli chodzi o wnętrza, to zawsze miałam sto pomysłow na minutę. Teraz dzielę się nimi z czytelnikami mojego bloga. Masa inspiracji, fotografii i porad – to właśnie znajdziesz na moim blogu. Serdecznie zapraszam – z pewnością znajdziesz tam mnóstwo bardziej i mniej szalonych moich pomysłów. Dodatkowo znajdą się również inspiracje z "różnych stron świata i internetu". Myślę, że niejedna osonba może znajdzie coś tam ciekawego dla swojego domku. Przybywajcie i korzystajcie! Serdecznie zapraszam.
Sonda

Jaki styl preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...