Domy gwiazd

Widzieliście dom Justina Biebera, albo Celine Dion? Domy gwiazd  Wiecie jak mieszka Kanye West, a jak Miley Cyrus? Gwiazdy i celebryci, na których kontach znajdują się miliony dolarów prowadzą luksusowe życie. Mieszkają w niesamowitych domach, nowoczesnych willach, albo postanawiają zamieszkać w zamku! Pomysłów na to, gdzie można zamieszkać jest wiele. Sting postanowił spełnić jedno ze swoich marzeń i kupił zamek. Domy gwiazd  Piter Jackson, ten od „Władcy Pierścieni” przeniósł na teren swojej posiadłości iście bajkowy i nie z tego świata dom hobbista. Są też i takie gwiazdy, które wybierają skromniejsze domy i lubią mieszkać najzwyczajniej w świecie. Kupują domki we Francji, zamieszkują w słonecznej Toskanii, Domy gwiazd  przenoszą się nad morze by tam kupić apartament lub budują mały domek na wsi po to, aby mieć prywatność i spokój, tak dla nich pożądany.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Kolory ścian odgrywają ważną rolę w codziennym życiu. Tak samo odpowiednie ułożenie mebli jest istotne jeśli chodzi o poczucie swobody w domu. Nie można nie wspomnieć o dekoracjach i dodatkach, które niewątpliwie umilają mieszkanie. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób sprawić, aby mieszkanie w domu stało się jeszcze przyjemniejsze, to odpowiedź znajdziesz na tej stronie. Warto zgłębiać taką wiedzę, bowiem może ona się okazać niezbędna w codziennym funkcjonowaniu i naprawdę ułatwić takie kwestie jak remont mieszkania czy urządzanie domu, do którego właśnie się wprowadzamy. Każdy może znaleźć coś, co go zainteresuje i będzie niezwykle przydatne w codziennych obowiązkach i działaniach. Dlatego warto czytać jak najwięcej w tej tematyce! tapety roboty
Wnętrza – temat, który od dawna mnie interesował. Stworzyć niepowtarzalny i niebanalny klimat w domu – to jest to! Jesli chodzi o wnętrza, to zawsze miałam sto pomysłow na minutę. Teraz dzielę się nimi z czytelnikami mojego bloga. Masa inspiracji, fotografii i porad – to właśnie znajdziesz na moim blogu. Serdecznie zapraszam – z pewnością znajdziesz tam mnóstwo bardziej i mniej szalonych moich pomysłów. Dodatkowo znajdą się również inspiracje z "różnych stron świata i internetu". Myślę, że niejedna osonba może znajdzie coś tam ciekawego dla swojego domku. Przybywajcie i korzystajcie! Serdecznie zapraszam.
Sonda

Jaki styl preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...